"Aleją gwiazd"
                                                           

Księga gości

Każdy niecenzuralny wpis będzie niezwłocznie usuwany, a możliwość komentowania przez daną osobę blokowana! Administrator

Katarzyna21 listopad, 2013

sama chciałabym chodzić na takie zajęcia

Ania23 listopad, 2013

Kiedy właściwi ludzie znajdują się na właściwym miejscu, kiedy nauka, chęć, czas dla drugiego człowieka stają się pasją - można śmiało powiedzieć o spełnieniu i sukcesie. Wielkieeeee gratulacje dla pomysłu, wykonania i podejścia :) super :)

Beata M.23 listopad, 2013

super sprawa, ... zarażanie pasją innych, frajda połączona z pogłębianiem wiedzy ...powodzenia w działaniach na tym polu.

CZESŁAW24 listopad, 2013

GRATULACJE!!!! Pomysł nie z tej ziemi.Uważam że zaangażowanie młodzieży oraz pomysłodawcy, sprawi że ten pomysł nabierze wielkiego rozpędu i wyjdzie za szkolne mury, czego ja serdecznie życzę i nieustannie trzymam kciuki. POWODZENIA!!!!

Paulina24 listopad, 2013

Świetny pomysł :) pasja jest najważniejsza,sprawia bardzo wiele radości, dzięki niej wiemy co chcemy robić w życiu i kim chcemy być :)powodzenia

Kawowy24 listopad, 2013

WOW...masakra...właśnie takich lekcji na żywym organizmie potrzeba żeby zachęcić młodzież do pogłębiania wiedzy. REWELACJA...aż sam zazdroszczę że nie jestem młodszy, bo chętnie bym uczęszczał na takie lekcje! TAK TRZYMAĆ!!:)

Henryk Dryniak - administrator25 listopad, 2013

Dziękuję wszystkim za komentarze i zapewniam, że to dopiero początek!:)

Tomcio20 styczeń, 2014

Świetne zdjęcia szwagier! Gratuluję projektu! Oby tak dalej!

Beata16 czerwiec, 2014

Beata - wstyd mi, że dopiero dzisiaj odnalazłam tą stronę, a przecież na stronę internetową szkoły bardzo często zaglądam, jestem pod ogromnym wrażeniem, aż mi dech zaparło super przedsięwzięcie, jesteście WIELCY zawsze wiedziałam,że w naszej szkole są wspaniali nauczyciele i wspaniali uczniowie. Heniu gratuluję pomysłu,już jestem ciekawa co będzie dalej, och chyba będzie się działo!:):):)

Cytat26 grudzień, 2016

Pozdrawiam i zapraszam na moją stronę z cytatami, przysłowiami, sentencjami w różnych językach - www.esii.pl


Dodaj nowy wpis

Kreator stron internetowych - przetestuj